INFORMATYKA PRZEMYSŁOWA

Przemysł 4.0 to nie tylko robotyzacja i automatyzacja. To przede wszystkim zbieranie, przetwarzanie i analiza dużych zbiorów danych produkcyjnych. W idealnym świecie powstają nowe fabryki, w których maszyny i ludzie pracują w doskonałej kolaboracji, a komputery zbierają dane i wysyłają do chmury obliczeniowej. W rzeczywistości jednak informatyka przemysłowa to integracja systemów już istniejących i połączenie w nową architekturę.   

Oprogramowanie w przemyśle 

Oprogramowanie w przemyśle ma szerokie zastosowanie w zadaniach takich jak: 

  • zarządzanie, monitorowanie, sterowanie produkcją, 
  • modelowanie procesów produkcyjnych i ich optymalizacja, 
  • zbieranie i przetwarzanie danych produkcyjnych, 
  • integracja przemysłowych systemów informatycznych. 
MES 

Jednym z przykładów oprogramowania przemysłowego jest system zarządzania produkcją (Manufacturing Execution System) czyli MES. Wdrażamy systemy dla klientów z branży produkcyjnej w przemyśle spożywczym, dla produkcji towarów szybko zbywalnych (FMCG), farmacji i branży producentów urządzeń medycznych. Dzięki naszym rozwiązaniom będziesz miał kontrolę nad jakością i produkcją.

AVEVA WONDERWARE  

Naszym klientom proponujemy sprawdzone oprogramowanie najwyższej jakości. Jesteśmy oficjalnym partnerem AVEVA dawnej WONDERWARE. Nasze doświadczenie we wdrażaniu systemów informatyki przemysłowej przekłada się na proces aplikacji i działania systemu. 

CERTYFIKAT AVEVA – OFFICIAL PARTNER

APS

Elastyczna produkcja ma swoje wymagania. Harmonogramowanie, czasy przezbrojeń, kontrola receptur, optymalizacja łańcuchów dostaw, doskonałe zgranie mocy przerobowych z zamówieniami to tylko wycinek możliwości APS, czyli zaawansowanego planowania produkcji. Wdrażamy takie systemy u klientów, dla których liczy się wysoki współczynnik kontroli produkcji i procesów biznesowych.  

Skorzystaj z naszego doświadczenia 

Zaproś nas do swojej firmy – możemy przeprowadzić audyt procesów produkcyjnych. Doradzimy Ci jak przeprowadzić transformację cyfrową i przejść na wyższy poziom produkcji.  

Nasi specjaliści wdrażają informatykę przemysłową na różnych poziomach w wielu różnych firmach. Skorzystaj z naszego doświadczenia – dobierzemy systemy automatyzacji, kontroli, monitorowania maszyn do Twojej produkcji.